akichan
napoveda vypnout Akichan patička
  • Dorama: 14363
  • Uživatelů: 33156
  • Hostů: 187 + 293

Hodnocení doramy

«   <   5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  >   »

Dorama
Přidal
Hodnocení
Datum
Neodo Inganini Pethushka 6/10 12345678910 18.09.2018

   »    K tomuhle kousku se mi toho chce říct hodně, ale zkusím to zkrátit. Seriál ve mně vzbudil hodně rozporuplné emoce. Největší problém vidím ve scénáři. Ne že by chyběl nápad, naopak, ten je brilantní. Jenže po skvělém rozjezdu ve Varech a několika dalších epizodách, kdy se divák uvádí do děje, který slibuje velkou podívanou, přichází klasická, místy bohužel nudná tahanice o křeslo. Sporný názor mám i na hlavní hrdinku. U té si vůbec nejsem jistá, jestli bych ji chtěla ještě v něčem vidět. Po pár epizodách, kdy se mi jakž takž líbila, mi čím dál víc začala připomínala ubrečenou plačku Park Shin Hye v The Heirs. Úplně naopak jsem to měla s hlavním hrdinou, který je podle mě tím nejlepším na celém seriálu. Seo Kang Joon se mi líbil už kdysi jako křen ve Sly and single again a musím říct, že se krásně vypracoval a robota zahrál naprosto skvěle. Skoro až tak skvěle, že už ho v něm asi navždycky tak trochu uvidím. Ať už šlo o zpomalené pohyby krku a lehce nepřítomný pohled nebo úsměv jako na...

Zhe Mo Mellisek 3/10 12345678910 18.09.2018

   »    Nějak jsem nepochopila ani podle setřihů z YTB proč je okolo toho takový povyk. A po shlédnutí to taky nechápu.

Good Doctor Ziza 6/10 12345678910 17.09.2018

   »    Epizodické, pokaždé zaměřené na jiný problém, ale vždy vykreslující Minata jako velmi hodnou osobu. Korejská verze jde víc do hloubky, co se týče sociálních obstrukcí, šikany a nemocniční politiky. V podstatě korejská verze je komplikovanější, ta japonská je něžnější, spíše na pohodu, u které se klidně můžete nechat dojmout. Velkým plusem je Jamazaki, který mi už poněkolikáté dokázal, že není jen hezká tvářička, ale že v něm fakt nějaký ten talent bude. Tomuhle autistovi sekundují zkušení herci (Ueno, Fudžiki, Emoto), takže se není třeba bát špatných výkonů. Nenapínavý seriál o jednom milém autistickém lékaři.

Gakeppuchi Hotel! Ziza 5/10 12345678910 17.09.2018

   »    Taková ta klasika. Hotelu se nedaří, tak nastoupí extravagantní postava, která jim všem ukáže, jak to mají vést, hotel se pozvedne a samozřejmě extravagantní postava již není nutná, protože všichni jsou nyní na správné vlně. Různé postavičky rozházené po hotelu dělají seriál stravitelnější, protože tam prostě máte od všeho něco – svéráze, tichošlápka, drsňačku, ustrašence, kamenný ksicht, nadšenkyni, … plus každý díl začíná skvělou hudbou a fajn vzpomínkou. V žánru to asi nic nového nepřináší, zajímavostí může být jedině to, že to jakž takž zvládlo ukočírovat opravdu velké množství postav, nesoustředíme se výhradně na dvě tři ústřední. A samozřejmě každý díl má příběh navíc. Průměrné.

Bleach Ziza 5/10 12345678910 17.09.2018

   »    Nebylo to špatné. Co taky chtít od adaptace takového kolosu? Je sice pravda, že jsem chtěla trochu víc kůl bitky, ale i tak musím uznat, že choreografie některých škorpení nevypadala zle. Sóta se na Ičiga hodil, Hana jako Rukia nezklamala – v podstatě herecky kralovala celému filmu. Příběhově nic zvláštního. Je to skoro jako lehce ospalý úvod k nějaké super bitce. Když bude, budu ráda. Průměrný snímek, který se dá na pohodu zhlédnout.

Yeojungsaeng A doramaqueen 8/10 12345678910 17.09.2018

   »    Veľmi pekne, jednoducho spracovaný film o tom, že by si mali ľudia veriť a nenechať sa zdeptať ostatnými, alebo nasledovať dav ako ovce. Že by sa ľudia mali postaviť za to, čo je ich a veriť si. Film mal pár momentov, ktoré tam byť nemuseli, ale na druhú stranu... prečo nie. Bavilo ma to a na záver som si povedala, že to bol krásny film. Myšlienka bola jasná a k tomu Suho v hlavnej úlohe. Nemám čo dodať.

Eien no Bokura Sea Side Blue Ziza 4/10 12345678910 14.09.2018

   »    Nejvíc mě na tom bavilo to, že se tu setkali herci, kteří ten samý rok ztvárnili L a Lighta v Death Notu – asi se nejdřív museli očuchat, aby se jim spolu dobře hrálo. Nemluvě o tom, že tu byl i Higašide, který si taky zahrál v Death Notu, ale v jeho pokračování... ano, tohle mě na to bavilo. Pak také ty anglické písničky. No a pak... asi nic moc. Je to všechno takové polovičaté, načaté a nedokončené, charaktery nejsou pořádně vykreslené, divák vlastně jen tak nějak tápá a dohaduje se, proč se kdo jak chová a kam vlastně běží. Chápu, že film je o hledání sebe sama a nakonec končí sluníčkově, doslova, a já taková díla mám většinou ráda, ale tohle je opravdu ne moc vydařené. Pokud máte rádi Arimuru, Jamazakiho nebo Kubotu, tak je to ok. Jinak to asi nemá moc smysl.

Cheot Kiseuman Ilgob Beonjjae Pethushka 5/10 12345678910 13.09.2018

   »    Některé epizodky slabší, na jiné bych se koukala klidně i déle. Pro fanynky ale určitě záživná věc a nebudu kecat, že jsem si v hlavě neudělala seznam dalších adeptů, které bych tam ráda viděla. Třeba takový Eric, ehm... Každopádně dobrá přehlídka. Jen mě tak napadá, jestli je to vůbec legální? :))

Pasta belbor 4/10 12345678910 13.09.2018

   »    Tenhle seriál mě dost zklamal. Gong Hyo Jin mám jako herečku rád, ale tady to nezachránila ani ona. Seriály o vaření mně nevadí, ale tady bylo scénám z kuchyně věnováno minimálně polovina čistého času. Navíc skoro v každé této scéně hlavní hrdina hystericky řve na ostatní. V druhé polovině jsem už jeho psychotické záchvaty přeskakoval. Ostatně hlavní hrdina mě byl nesympatický po celou dobu a vůbec jsem nechápal, proč by ho měla mít hlavní hrdinka ráda. Také chemie mezi nimi pro mě byla nulová. Další věcí je pro mně nepochopitelné chování majitele restaurace, který hlavního hrdinu nemá rád a svojí nečinností a někdy i aktivně poškozuje svůj podnik. Například jmenování druhého šéfkuchaře do jedné kuchyně je opravdu nápad hodný génia. Přeslazený závěr kdy si všichni padnou do náruče také není nic moc. Pro mně podprůměr a pokud tohle neuvidíte, o nic dle mého nepřijdete.

Woorijibe Saneun Namja Pethushka 3/10 12345678910 11.09.2018

   »    Na tenhle seriál jsem začala koukat téměř bez rozmyslu, a to především kvůli Soo Ae, kterou mám ráda. Začátek vypadal docela slibně, jenže kvalita seriálu měla díl od dílu sestupnou tendenci, až se z něj stal zaprášený kousek, který jsem si pouštěla zásadně k nějaké činnosti, protože sám o sobě mě zabavit prostě nedokázal. Později jsem zjistila, že korejští diváci na to měli obdobný pohled, a že i tam padla sledovanost zhruba na třetinu. Nedivím se. Mezi hlavním párečkem je totiž nulová chemie, místy to jde až do mínusu. Nehledě na to, že hlavní hrdina se celou dobu tváří jako kakabus a ani Soo Ae mě nebavila. Křena snad ani nebudu komentovat, u něj se tvůrci neuměli rozhodnout, jestli to bude ledový princ nebo ušišlaný ťuňťa. Ani ostatní herecké výkony za moc nestály, scénář je chabý a hudba, kterou použili u rádoby napínavých scén je skoro až směšná. Celé to na mě působilo lacině. Třeba takovou scénu u soudu, která měla být pravděpodobně jedním z highlightů seriálu bych raději...

Bab Jal Sajuneun Yeppeun Nuna Pethushka 10/10 12345678910 10.09.2018

   »    Bylo mi jasný, že když roli přijala Son Ye Jin, nebude to podprůměrný, ale abych pravdu řekla, já na tyhle noona-dongsaeng vztahy zrovna nejsem. Proto jsem ani neměla příliš velká očekávání. Jenže tohle je prostě jiný, tohle je ta výjimka, která mi opět ukázala, ať si příště strčím svoje předsudky za klobouk. Tady je ten věkový rozdíl (z pohledu diváka) jenom k dobru a hlavní hrdina není žádný kňoura, co se nalepil na starší holku, protože ho omrzela mladší děvčata. Samotnou mě to překvapuje, ale v pomysleném žebříčku nejhezčích párů by pro mě tihle dva byli hodně hodně vysoko. Další hodnotou seriálu je, že se zaobírá diskriminací a zneužíváním žen v práci. Tohle téma je třeba otevírat, takže i tomuto tleskám. Pochválit chci také originálně zvolený soundtrack, který tady hraje, zvlášť při delších záběrech, velkou roli a pěkně dolaďuje atmosféru.

Bimil meggi 2/10 12345678910 09.09.2018

   »    Ach jo... Kdyby tam Ji Sung nebyl, tak nedokoukám. Jako tohle doramko je soutěž, kdo utýrá hlavní hrdinku jako první. Prvních deset epizod jsem přeskakovala, hrozně mi vadilo, jak jsou na sebe zlí a jaká je ona naivka. Ji Sung tam byl tak děsivej! Je to opravdu skvělý herec. Ke konci jsem přeskakovala méně a díky hodnotím známkou 2.

Kilmi, Hilmi meggi 9/10 12345678910 08.09.2018

   »    Už několikrát jsem Kill me Heal me rozkoukala a pak znovu odložila. Prostě ten začátek mi nesedl. Velké mínus - povaha hlavní hrdinky. Je to psycholožka! Proč je to taková hysterka?! I když studuji a pracuji v technické oblasti, takže od sociálních věd mám dost daleko, mám pár přítel psychologů/psychiatrů a mají společnou jednu vlastnost - jsou neskutečně klidní, všechno berou s nadhledem, nic je nerozhází a já jim můžu říct vše protože mě neodsoudí, vyslechnou a popřípadě nasměrují. To prostě hlavní hrdinka není a hrozně mi to vadilo - proto jsem to doramko tak dlouho odkládala. Po pár dílech se to zlepšilo (nebo jsem se s tím možná smířila) a to byla ta chvíle kdy mě doramko fakt neskutečně chytlo. Hrozně se mi líbil konec, kdy se ukázalo, co která osobnost představuje. Když se ukázalo, proč byl vytvořen Mr X, úplně nejhezčí scéna. Trošku mě mrzelo, že tvůrci dost často přechází do humoru s DID, ale asi bez odlehčení by to nešlo. Takže i přes hysterii prvních dílů dávám 9 a...

Noon Eui Yeo Wang meggi 10/10 12345678910 07.09.2018

   »    To je první doramko tohoto typu, které jsem viděla. A poznamenalo mě to :D Poprvé jsem koukala v angličtině, tehdy jsem akihabaru neznala a myslím, že to ani tehdy přeloženo nebylo. A dodnes si na tohle doramko vzpomenu a nahlížím. Možná jsem neobjektivní, ale pro mě nemá konkurenci.

49 Il meggi 7/10 12345678910 07.09.2018

   »    49 Days je jednoznačně super nápad, zápletka je také dobrá, ALE.... Dost často jsou situace vyhrocené a ke konci mě už vyloženě nebyvily. Neustálý pláč skoro všech postav byl postupem času dost otravný. Také je tam vidět takový jiný styl, než je u doramek z roku třeba 2016. No za skvělý nápad dávám 7. Kdyby to nebylo tak dramatické, dala bych víc.

Soonjunge Banhada Ziza 6/10 12345678910 05.09.2018

   »    Je to přesně ten seriál, u kterého si řeknete: „Není to špatné, ale...“ Člověka to baví, je to sranda, má to smysl, dokonce hlavní hrdinka nebyla nána, ale dokázala být silná a stát nohama na zemi. Štěkavé výlevy hlavního hrdiny byly příjemný zpestřením. Záporák měl smysl, ale tak nějak bylo jasné, že to s ním tak nějak dopadne. Což ovšem nevadilo. Občas to bylo napínavé, občas deus ex machina, občas reálné, občas přitažené za vlasy. Dobře se na to koukalo, dokázalo to být v některých aspektech zdlouhavé a naopak někdy velmi přímočaré a záživné. Jak říkám, není to špatný seriál, ale dokážete na něj velmi snadno zapomenout.

Ranma 1/2 Lordpreclik 6/10 12345678910 03.09.2018

   »    je to dobrá dorama,ale vytknul bych tomu že utok energetickou koulí,... v anime nejsou

Neodo Inganini pokoj 10/10 12345678910 02.09.2018

   »    Skvělý serial vše co jsem chtěl jsem tam viděl 

P to JK meggi 4/10 12345678910 02.09.2018

   »    Asi jsem špatně pochopila popisek, protože jsem myslela, že hlavní příběh bude o něčem jiném. No měla jsem problém to dokoukat. Klasická japonská ptákovina. Dávám 4 a uvažuji, zda nedávám hodně. Dost zklanání :-( 

Roboti Aniya Pethushka 9/10 12345678910 02.09.2018

   »    Bože, už v tom zase lítám. Když koukám, usmívám se jako blázen a hltám to všemi smysly, a když nekoukám, zpívám si soundtrack nebo se z ničeho nic začnu smát nad hláškou, na kterou si zrovna vzpomenu. A že těch hlášek a vtipných situací bylo, a taky těch roztomilých a neskutečně naivních. A vůbec, celý to bylo hrozně milý a Aji 3 je teď můj nejoblíbenější robot, nepočítám-li ty ze Star Wars, samozřejmě. Ani trochu se mi nechce s touhle sympatickou partou loučit

Liu Xing Hua Yuan Ziza 4/10 12345678910 01.09.2018

   »    Není to nejlepší zpracování klasiky Hana jori dango, ačkoliv je jedno z nejpřesnějších. Některé chvíle byly geniální, jiné ale úplně o ničem. Někdy herci hráli, někdy se jen divně ksichtili. Ano, umí to být velkolepé, bohužel také plné product placementu a levné. Je milé, že odkazovali ústřední písní na předchozí tchajvanské zpracování z roku 2001, kterému dokonce v posledním díle vzdali hold. Ale je to také nudné a bohužel hlavní hrdinka byla dost často na zabití. Abych se přiznala kromě japonské verze, kde jsem měla Makino fakt ráda a byla velmi dobře zahrána a zpracována, tak v jiných verzích mi občas lezla na nervy, tady nejvíce. Ale její představitelka byla vcelku roztomilá, tak se to dalo skousnout. Je to dobré i hrozné. Velmi, velmi rozporuplný seriál. Skvělá předloha, ale... Vše je tu jen na půl. Co tedy stojí za to, tak sladké momenty mezi ústřední dvojkou. Co to celé zabíjí, jsou poslední dva díly. To je prostě... jeden velký flashback a wtf moment v bílém. Nakonec to ve mně...

Pin to Kona Denaril 8/10 12345678910 01.09.2018

   »    Milostný trojúhelník s postupným objevováním svého pravého já je milý a jemný. Klidně by snesl méně dílů bez uměle vyšroubovaných komplikací, kterými si musí hrdinka projít, přesto je to seriál na který se ráda opětovně podívám, 80%

Kkun meggi 9/10 12345678910 01.09.2018

   »    Super film. Hned na začátku jsem se zakoukala a i když jsem plánovala koukat se jen chvilku, musela jsem to hned dokoukat. 10 nedávám z jednoho prostého důvodu, jsem sice nadšená, ale zase ne tak, abych teď sedla a projížděla nejlepší scény znovu. Kdyby byla možnost 9,5, dala bych to. Film doporučuji, zklamáni nebudete!

Gintama zukadotuarikitotekutakume 9/10 12345678910 30.08.2018

   »    9/10... je to moc? Nebo málo? Já fakt nevím, celkově Gintamu je těžké hodnotit, ale co se tohohle filmu týče tak je to rozhodně jedna z nejlepších (né-li nejlepší filmová adaptace anime, samozřejmě nemůžete čekat žádnou Hollywoodskou akci plnou nablejskanejch efektů a AAA herců, místo toho dostanete špatné CGI a kostýmy koupené u Vietnamce... ale je to špatně? No, u jakéhokoliv (téměř) jakéhokoliv jiného filmu by to samozřejmě špatně bylo, ale tohle je Gintama, Gintamu zkrátka nejde brát vážně, takže ve výsledku je nízký rozpočet tohoto filmu vlastně výhodou, protože ještě jednou, tohle je Gintama.

Vampire Geumsa 2 meggi 10/10 12345678910 29.08.2018

   »    Tohle já prostě žeru. Tak jako první série je i druhá úplně úžasná. Prokurátor Min, prostě kocourek k sežrání <3 Je mi jásné, že asi nejsem objektivní, ale nemůžu si pomoct. Jen mě mrzí, že už to asi nebude pokračovat, protože ten konec...?!?! Viděla jsem už dvakrát a rozhodně ne naposledy, proto za 10