akichan
napoveda vypnout Akichan patička
  • Dorama: 14363
  • Uživatelů: 33136
  • Hostů: 14 + 203

Hodnocení doramy

«   <   7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  >   »

Dorama
Přidal
Hodnocení
Datum
Neodo Inganini GingerHimari 9/10 12345678910 10.08.2018

   »    Já jsem byla také moc spokojená, hlavního hrdinu robota snad nejde nemilovat. Bavily mě též vedlejší postavy, nejvíc otec So Bong, protože tento pan herec je neskutečný, on opravdu zahraje všechno. Kamarádka reportérka taky pěkné číslo, hlavně "ohledávací" scéna v pokojíčku, to jsem učůrávala smíchy. :) Samotný příběh byl velice zajímavý, pro mě originální, neboť jsem nic podobného na téma robot neviděla. Bohužel konec mi úplně nesedl, ale to jen malinká vada na kráse tohoto příběhu. 

Daeribgoon ainny 8/10 12345678910 09.08.2018

   »    Dobré to bylo. První polovina byla skvostná, ta druhá, kde byly hromadné bitky pro mě trošku ztratila na poutavosti, protože já bitvy obecně nemám moc ráda. Neorientuju se (pokud to zrovna nejsou lidé a elfové proti skřetům) a v tu chvíli ochabuje moje pozornost. Ovšem Lee Jung-jae měl charisma jako blázen a Yeo Jin-goo překvapil. Jeho korunní princ byl výborný. Takže spokojenost.

Kimi Ni Shika Kikoenai Denaril 8.5/10 123456789.5 09.08.2018

   »    Rozhodně patří k filmům, které si ráda pustím opakovaně, přestože znám konec. Jde o uvědomění si, že každý z herců hraje sám, jen velmi máo scén je založeno na interakci hrdinů a o to více umocňují celkový prožitek

Wannueng Jaa Pben Superstar Ziza 6/10 12345678910 09.08.2018

   »    Možná trochu zdlouhavé a thajsky jiné, přesto mě to docela bavilo. Protože vztah mezi hlavními představiteli stál za to. Velmi pěkným způsobem se vyhnulo (až na pár mini výjimek) takovým těm nedorozuměním, kdy si jeden o druhém něco myslí, je naštvaný a nikdo z nich to neřeší, naopak musí sestoupit deus ex machina, aby vše vysvětlila a vedla na pravou míru. Oba dva dost jasně vyžadují odpovědi. Jak se s nimi spokojí, jak s nimi naloží, to je věc druhá. Každopádně byla to sranda. Holčina je držkatá, není dokonalá, ani taková ta milá podržtaška, co si nechá všechno líbit. Ujetá, hodná, ale velmi naivní hrdinka, co mě bavila a občas jsem se v ní viděla – v podstatě dělala stejné bláznoviny, jako občas dělám já. Hrdina byl také fajn, sympaťák, co se umí usmát a používat mozek. Měli spolu spoustu fajn momentů a jejich vztah působil poměrně reálně. To samé se dá říct i o postavách, které stály na druhé koleji a byly ústřední dvojicí odmítnuti. Tohle byla ta moc fajn část. Pak je tu také ta...

Daeribgoon doramaqueen 9/10 12345678910 09.08.2018

   »    Išla som do toho kvôli obsadeniu a dočkala som sa skvelého príbehu. Vývoj postáv bol za ten čas filmu jasne viditeľný a mne sa to páčilo. V podstate ma ani veľmi nenapadá, čo by som tomuto filmu mohla vytknúť, ale predsa mohli niektoré scény spraviť trochu inak, za čo teda stŕham jeden bod. Páčil sa mi barbar, ktorý sa mohol zdať nepodstatný, ale nakoniec priniesol príbehu zaujímavé zvraty vo chvíľach, kedy som to nečakala.

Neodo Inganini ainny 10/10 12345678910 08.08.2018

   »    Ale jo, daly by se na tom najít mouchy, ale já je prostě hledat nechci. Příběh jako takový mě bavil od začátku do konce. Kang-joonův robotický výraz korunovaný úžasným úsměvem neměl chybu. Stejně jako jeho herecký výkon. Ono vůbec obsazení bylo skvostné Kim Sung-ryung patří k mým nejoblíbenějším herečkám a etudy Kim Won-haea ty prostě nezklamou nikdy. Ten chlap zas a znovu dokazuje, že není malých rolí. O záporácích Yoo Oh-sunga ani nemluvím. No a třešničkou na dortu byla čeština z úst hlavního hrdiny v prvních dílech. Naprostá spokojenost.

Neodo Inganini doramaqueen 10/10 12345678910 08.08.2018

   »    Moje úbohé nervy... Toto bola neskutočná jazda, ktorej teda dávam 10/10 úplne bez výčitiek. Výkony skvelé, záporák parádny, hudba úžasná, kamera dobrá, efekty super. Určite jedna z tých lepších drám, ktoré sa fakt nemusím hanbiť odporúčať. Čeština v seriály prekvapila a teda mne sa tam spomínané Česko páčilo, dráma mi tak bola akosi bližšie. Seo Kang Joon stvárňoval dve postavy a zvládol to na výbornú. Človek ho vedel v jednom zábere milovať a v druhom poslať do horúcich pekiel. Ale pochopiť som dokázala oboch, tak skvele to zahral. Plakalo sa, ale myslím, že nie tak veľmi, aby to vadilo. Malo to 18 častí, takže som myslela, že tam bude pár hluchých miest, ale nespomínam si na jedinú scénu, ktorá by ma nudila. Naozaj seriál, ktorý ma po dlhom čase bavil každou jednou scénou. Ja nemám, čo vytknúť. Robot, ktorý učil ľudí, čo je ľudskosť.

Kimbiseoga Wae Geureolgga kiki78 9/10 12345678910 07.08.2018

   »    Nemám co bych vytkla. Asi mi seriál zrovna sedl, že jsem nehledala nic vážného, nic dramatického, prostě jsem si chtěla odpočinout. Mezi prezidentem (Park Seo Joon) a sekretářkou (Park Min Young) od začátku krásně funguje chemie a moc jim to spolu sluší. Ostatní postavy v kanceláři vše pěkně doplňovaly, obzvlášť Bong Se Ra (Hwang Bo Ra) a Yoo Sik (Kang Ki Young) mě vážně bavili. Takže za mě spokojenost.

Zhen Hun Lex-san 8/10 12345678910 06.08.2018

   »    Ok, tak bez pardonu musím říct, že Guardian se zařadil do mých top nejlepších bromancí, které jsem měl zatím možnost vidět. Na sledování mě natáhlo jedno z doporučených videí na youtubu a navnadilo mě natolik, že jsem vzápětí zkouknul první díl, a pak už jen netrpělivě čekal na titulky. Hned na úvod je třeba říct, že seriál je adaptací čínské BL novely. Ale i ti, kterým je tahle škatulka proti srsti, mohou dát seriálu šanci. Jak je totiž obecně známo, Čína je s touto tématikou poměrně na štíru, tudíž z BL tématiky udělala bromanci. Tento krok jí mnozí diváci a fanoušci měli a mají za zlé, ale já osobně jsem byl spokojený. Originální novelu jsem neznal (možná si ji ale v budoucnu přečtu, protože je již překládaná do angličtiny), a tak jsem si tenhle seriál mohl užít nezatížen očekáváními. Hlavním plusem tohoto přesunu z BL k bromanci byla totiž absence hlavní ženské hrdinky. Ženy v příběhu samozřejmě vystupují, ale mají své vlastní osudy, a do vztahu mezi ústřední dvojici moc...

Luo Si Xiao Jie Yao Chu Jia Ziza 5/10 12345678910 06.08.2018

   »    Zdlouhavé. Ale konečně pár, který se sice hašteří, ale v dobrém. Nedochází víceméně k žádným hloupým nedorozuměním. Ale konec je je opravdu hloupý. Přesto jako oddychovka to ujde, jako romantika taky. Takový ok průměr.

Sseulsseulhago Chalranhashin-Dokkaebi Pethushka 8/10 12345678910 06.08.2018

   »    Podle mě má Goblin všechno, co potřebuje k tomu, aby to byl víc než dobrý seriál. Hluboký příběh, atmosféru, pěkný soundtrack, dvě krásné love story a jako bonus vztah mezi dvěma trochu dětinskými chlapy, kteří se nesnáší a zbožňují zároveň. Byla bych nekriticky nadšená a zamilovaná, nebýt toho zbytečně komplikovaného konce. Upřímně, nikdy jsem nepochopila, proč mají Korejci takovou zálibu v dlouhém čekání na někoho. A tady toho bylo až moc.

Bab Jal Sajuneun Yeppeun Nuna ainny 10/10 12345678910 05.08.2018

   »    Skvělá kamera, civilní provedení, netradiční, ale nádherný soundtrack a chemie mezi Son Ye-jin a Jung Hae-inem, dělají z tohoto seriálu něco víc. Režisér Ahn dostál svojí pověsti a rozjel i kritiku sexuálního harašení na pracovišti. Charaktery obou hlavních hrdinů byly skvěle vykresleny a bylo zajímavé sledovat, jaký vliv na sebe mají a jak se v důsledku toho oba mění. Určitě není seriál pro lidi, kteří mají rádi akci. Ale ti, kteří rádi pozorují jemné náznaky, pohledy a vůbec dokonalé herectví a nechávají se unášet dějem, ti si přijdou na své. Já se nenudila ani jedinou minutu.

Leh Ratree Ziza 4/10 12345678910 04.08.2018

   »    Moje guilty pleasure, a proto jsem se do toho pustila. Tohle je seriál, který mi nejde do hlavy. Vztahy mezi dvěma páry skvělé, rodinné vztahy také velmi dobře ukázané, tohle bylo prostě na jedničku, ale ten zbytek? Nejprve jsem si myslela, že telenovelu rozdýchám, ale očividně ne. Zbraně, únosy, pokusy o znásilnění, soudy, špiclování, zlatokopka bez dělohy, ... Prostě toho je tak moc, že mě to nebavilo, protože jsem se chtěla spíš soustředit na výboj vztahů mezi postavami a ne na prapodivné zvraty a vyhrocené situace. Vztahově ok, to všechno dává smysl, ale zbytek je na pěst. I ti sluhové a celé to řvaní kolem všeho. Nemluvě o otravné hudbě – tady hudba až stahovala seriál dolů, protože se neustále opakovaly asi tři motivy a v podstatě jeden střídal druhý, takže se to po chvíli nedalo poslouchat. Pokud vám nevadí telenovelní formát, tak směle do toho.

Tur Keu Prom Likit Ziza 7/10 12345678910 01.08.2018

   »    To, co jsem si dala již dvakrát, mě oslovilo i potřetí. Po tchajvanském a korejském zpracování též látky přichází Thajci a obdobně jako u Full Housu pojali celý příběh o něco realističtěji. I když jak moc reálné může být, že si dva omámení lidé, kteří se absolutně neznají, vrznout a ještě se jim to povede tak dobře, že z toho vznikne někdo třetí? Musím ovšem uznat, že zdejší hlavní hrdina nebyl takový psí čumák, byl pozornější, hodnější, celkově tady nebyla jediná „svině“, když to tak řeknu. Ale to vůbec neubíralo na dramatičnosti, obzvlášť ve chvílích, kdy k tomu hrála hudba, která by klidně padla na pozadí u scény, kdy nějaký fantasy hrdina jde vymlátit nepřátele. Upřímně herecké výkony nebyly špičkové, ale celkový dojem to nijak zvlášť nekazilo. V podstatě mě to bavilo jako předchozí verze. Kdybych je měla srovnat, tak tchajvanská je nejvíc komediální, korejská nejvíc melodramatická a thajská taková nejvíc přirozená. A všichni jsou tam o něco hodnější, milejší a vlastně je to docela...

Yeokmo - Banranui Sidae ainny 8/10 12345678910 31.07.2018

   »    Už začátek filmu napoví, že kamera bude jednotlivé scény snímat komiksově a myslím, že to vůbec nebylo na škodu. Krev stříkala proudem a dělala čest názvu filmu, ale stříkala přesně tak, jak bych si ji uměla v nějakém komiksu představit. Zrovna tak některé záběry na Jung Hae-ina byly laděné přesně v tomto duchu a on si byl místy až nepodobný. Naproti tomu zpomalení některých scén vůbec nebylo na škodu a divák si je mohl vychutnat. Děj je jednoduchý, ale i přesto nepostrádá zajímavosti, protože ukazuje zase jednu část života krále Yeongjoa, otce korunního prince Sada, kterého už diváci mohli vidět v nejednom filmu (trocha reklamy - The Fatal Encounter, The Throne.).

Aerriseu: Wondeoraendeueoseo On Sonyeon dodo134 7/10 12345678910 31.07.2018

   »    První polovinu filmu jsem byla úplně mimo děj a vůbec nic nechápala. ( CO? Proč?) V druhé polovině se příběh začne rozvíjet a ke konci se vše krásně objasní. Nad tímhle filmem jsem byla opravdu zamyšlená a užila jsem si ho. Akorát bych to nenazvala horror i když strašidelné prvky tam byly, ale spíše lehká duchovina .

Hana Nochi Hare: HanaDan Next Season Ziza 7/10 12345678910 30.07.2018

   »    Hana jori dango je moje srdcovka. Jeden z prvních japonských hraných seriálů, které jsem viděla a kde jsem si zamilovala spoustu věcí. Tohle dílo je v podstatě pocta fanouškům původní série. Nehraje si to na nic originálního, v podstatě to křičí, hele, já nechci být víc než Hana jori dango, pojďme si spolu zavzpomínat na staré dobré časy... Umírala jsem z malých rolí původních herců, jak malá holka jsem z nich byla nadšená. Nemluvě o tom, že se seriál drží nějakých zajetých kolejí a jak poznamenal sám Nišikidó Sódžiro: „Historie se opakuje.“, tak to zjemnilo a zakomponovalo to, co frčí v žánru šódžo nyní (především co se chování hlavního hrdiny týče). Bez mučení se přiznávám, že jsem si tohle užila jako fanynka předchozího díla. Kdybych ho neznala, asi bych tak „nevýskala“. Navíc chemie mezi hlavními postavami i tady byla velmi dobrá. Je to příjemný seriál, pro mě velmi okořeněný sentimentem. Jak na to asi kouká někdo, kdo nezná předlohu?

Totsuzen Desu ga, Ashita Kekkon Shimasu Alice2001 8/10 12345678910 29.07.2018

   »    Pôvodne som bola voči seriálu dosť skeptická, nakoniec však veľmi milo prekvapil. Hlavne hlavný mužský herec, ktorý svoju rolu zvládol na výbornú, Mariju som najprv skoro nespoznala a to som ju už v jednom preklade mala. Neskutočne ma šokovalo ako rôzne vie hrať (a čo urobí jeden účes). Na seriály sa mi páčilo, že hoci táto téme bola rozoberaná viackrát, predsa len ju pojali originálne a nejako veľmi tu neútočili stereotypy, hlavné postavy boli rozumné, nedorozumenia boli také tiež normálne, ľudsky poňaté a viacero scén som videla aj v reálnom živote... Táto téma mi príde predsa len dosť aktuálna :D . Taktiež vedľajšie postavy mi veľmi sadli. Dialógy boli skvelé a záverečný OSTsom si púšťala stále dokola. Seriál ma nadchol, bolo to milé, zábavné a svojim spôsobom originálne a teším sa na Marijiné ďalšie herecké výkony. P.S.- Jediné, čo musím vytknúť je ten koniec :D nebol zlý, ale čakala som niečo iné. Taktiež ten prvotný rozchod mi trošičku liezol na nervy, aj keď tiež bol poňatý...

Kimbiseoga Wae Geureolgga Himari 7/10 12345678910 27.07.2018

   »    Také nemastné-neslané. Začalo to parádne no ku koncu to trochu kleslo. Bolo to vtipné, romantické no niečo k tomu chýbalo. Páčila sa mi akčnosť, ktorá bola navodená príbehom o únose aj o všetko okolo brata, no zmazali to za dve epky a potom to bola čisto iba romantika. Nehovorím, že zlé. Oddychové, na upršanú nedeľu a jedno skuknutie.

Uiheomhan Sangkyeonrye 2 dodo134 10/10 12345678910 27.07.2018

   »     tahle Akční komedie udrží pozornost diváka celou dobu. Zábavné, ale i vážné . Romantický vztah zamilované dvojice chtějí zničit jejich rodiče. Tahle komedie je o tom jak se rodina policajtů a rodina zlodějů, kteří se navzájem nenávidí spolčí, aby zabránili lásce jejich dětí.

Kodaike no Hitobito dodo134 10/10 12345678910 27.07.2018

   »    Romantické a vtipné. neskutečně jsem si oblíbila představy hlavní hrdinky xD Tohle dorama je jedno z mých nejoblíbenějších a určitě se na něj ještě podívám, rozhodně vždy pobaví.

Habaegui Sinbu dodo134 9/10 12345678910 27.07.2018

   »    Příběh poměrně dobrý. Hlavní hrdinka sice přehnaně ubrečená, ale to vynahrazuje zábavnost hlavního hrdiny boha, který je zmatený z moderního prostředí a neustále všem připomíná že je jejich pán :D

Tai zi fei sheng zhi ji dodo134 8/10 12345678910 27.07.2018

   »    Skvělé, vtipné a se skvělým námětem. S každým dílem jsem si muže v těle císařovny více a více oblíbila xD. Radím skončit 34 dílem a dál se už nedívat. Protože oba konce ničí celkový dojem a mě upřímně pekelně nas*aly .

Bimilui Soop Ziza 9/10 12345678910 25.07.2018

   »    Jsem opravdu velmi mile překvapena. Dokonce to dopadlo i podle mého ideálně (a tak jak jsem od začátku chtěla, tím myslím postavu Lee Chang Joona). Konečně korejský seriál, který vše nevyřeší někdy kolem 13. dílu a pak se jen plácá. Všechno mělo svůj čas, scénáristicky práce s rozložením příběhu a celkového tempa vyprávění byla velmi dobře odvedena. Nemluvě o postavách – tolik rozmanitých postav, všechny ukočírované a stále se chovaly rozmanitě. Nic nebylo černobílé, všichni měli od začátku stanovenou morálku a cíle a těch se opravdu drželi. Nikdo nikam nepřebíhal. Opravdu z hlediska scénáře to bylo něco opravdu velmi dobrého, vysoce nadprůměrného. Herecké obsazení za mě bez námitek. Podle dobrého scénáře se očividně i dobře hraje a všichni věděli, jak na to. Co měli, zahráli, pochvalu si zaslouží všichni. Moc se mi líbilo, že celou dobu sledujeme jeden příběh, dochází k normální vyšetřování, hlavní postava není sólista a ví, že nemůže všechno zvládnout sám, obzvlášť když se problémy...

Signal Ziza 7/10 12345678910 24.07.2018

   »    Kratší než korejská verze, takže nedocházelo ke zbytečně dlouhým a často opakovaným flashbackům. Příběh je téměř totožný, takže na něm se nic zkazit nedalo. Hudba je na japonské poměry poměrně kvalitní – minimálně co se kriminálek/thrillerů týče. Herecké obsazení je vybrané velmi dobře, postavy se podobají svým předobrazů, zároveň jsou stále, alespoň v maličkostech sví, takže se na to dobře kouká. Prostě vybrali hereckou klasu. Hlavně Kitamura Kazuki předvedl, že v něm opravdu hodně je. Sakaguči stále roste a tohle mu očividně dost prospělo. Upřímně největší pochybnosti jsme měla u Kičise Mičiko, ale hlavně ke konci mě přesvědčila, že všechny mé pochybnosti byly liché. Co vám budu vykládat. Fajn příběh, slušné obsazení, hudba neunudí. Jistě, Korejci jsou víc wau efekt, ale mně se to líbilo oboje přibližně stejně.