akichan
napoveda vypnout Akichan patička
  • Dorama: 13689
  • Uživatelů: 28518
  • Hostů: 7278

Hodnocení doramy od uživatele AgnesChoi

Datum Abecedně Hodnocení
1  

    Přidal: AgnesChoi     Hodnocení: 9/10.00     Přidáno: 29.08.2017     Dorama: Cheonsaui Yuhuk

Vždycky jsem si říkala, že starší seriály jsou o něco lepší. Jsou zábavnější, zajímavější. Ale jedno mají společné, a to jsou přehnané scény. Dané scény byly do očí, člověk si musel pousmát. Nejvíc jsem si to všimla u Han Sang Jina (scéna, kdy je v autě s Ah Ran).  Bylo to přehnané, a proto jsem s ním nemohla soucítit. Další takový byl Kim Tae Hyun. U konce toho bylo na něho moc a jeho grimasy byly velice vtipné. Pokaždé jsem si pomyslela: Jo, z tohohle by byl dobrý meme. 

Musím vyzdvihnout Lee So Yeon. Role zlé manželky jí naprosto sedla. Pokud se jedná ale Hong Soo Hyun, ta tam byla jako páté kolo z vozu. Nehodila se na tuhle roli. 

Nejvíc jsem si to začala užívat, když nastoupil Bae Soo Bin. Ten tomu celému dodal takovou tu šťávu, chuť sladkého potěšení. 

Ale pokud budu psát o příběhu, tak ten se často hrozně táhnul, a jak je známo u Korejců, tak nakonec honem honem, je to poslední díl, není čas. Něco se mohlo stát i dříve, než v tom posledním díle, ale to je skoro v každém seriálu. 

1* strhávám za to, jak to dopadl s Ah Ran

    Přidal: AgnesChoi     Hodnocení: 10/10.00     Přidáno: 25.10.2017     Dorama: Kilmi, Hilmi

Před tím, než jsem se rozhodla kouknout se na tenhle úžasný seriál, jsem se ještě podívala na Hyde, Jekyll and me (HJM). Z neznámého důvodu mě spíše zaujal HJM, tak jsem bez váhání pustila první díl a musím říct, opravdu skvělé. Po krátké době jsem si ale říkala, že něco je špatně. Nelíbí se mi to. Konec HJM jsem jen prolétla. Koukla jsem se na hodnocení a zjistila jsem, že je tu ještě něco podobného, a to Kill Me, heal me. Obávala jsem se, že to bude úplně stejné jako HJM, potom jsem se koukla na účinkující a první, kdo mě zaujal, byl Ji Sung (přece je to jeden z mých oblíbených), hned potom byla Hwang Jung Eum (s kterou mám špatnou zkušenosti z She was pretty). Ale jen přece jsem si řekla, že je to Ji Sung, není možné, aby se mi to nelíbilo. 

Samozřejmě Kill me, Heal me je úplný opak HJM, začátek hodně klidný, často zmatený. Stále jsem se bála Hwang Jung Eum, jestli bude stále tak ukřičená, ale opravdu mě překvapila. Oh Ri Jin byla skvělá postava, příjemná, samozřejmě neukřičená, opravdu jsem si toho vážila. 

Pokud jde o další hlavní postavu, což je Do Hyun,  do té jsem se opravdu zamilovala. Všechny jeho alterega byla úžasná, unikátní, hlavně Shin Se Gi, který mé srdce ukradl hned na první pohled. Musím uznat, že Ji Sung roli 7 lidí bral opravdu zodpovědně, protože mě nikdy nenapadla myšlenka, že je to celé vymyšlené. Natolik změnil své chování a gesta jednotlivých postav. Když jsem si potom uvědomila, že to musel hrát jeden a ten samý člověk, musela jsem mu zatleskat za tak dokonalý výkon, jež byl breathtaking. 

Ale jen přece jen jedna věc mě zklamala, poslední díly. V posledních dvou dílech se všechno začalo řešit až moc rychle. Myslela jsem, že budou mizet jednotlivé postavy pomaleji, ale hold takhle to Korejci neumí, jak je zvykem, na poslední chvíli se vše musí vyřešit. 

Tohle pro mě nebyl jen tak obyčejný seriál. Nechalo to ve mne mnoho emocí, na které si vždy vzpomenu s úsměvem a pokud znovu budu mít tu chuť a možnost se znovu setkat s tak úžasnými postavami, nebudu váhat a podívám se na tenhle seriál ještě jednou. Opravdu to není ztráta času si shlédnout tenhle příběh a nechat se unášet. 

Nemám ani za co strhnout hvězdičky, samozřejmě konec nebyl takový, jak jsem si přála, ale stejně to byl jeden z nejlepší seriálu jež jsem za posledních 5 let shlédla.