akichan
napoveda vypnout Akichan patička
  • Dorama: 14367
  • Uživatelů: 33212
  • Hostů: 191 + 88

Shrnutí dorama od uživatele Sanji

Datum Abecedně Shrnutí
1  

    Přidal: Sanji     Přidáno: 15.05.2010     Dorama: Desu nôto: The last name

Pokračování minisérie podle komiksové předlohy. Light Yagami se konečně dostane do blízkosti L a jeho vyšetřovací skupiny. Navíc se ve světě objevuje nový Kira, který vyměnil půlku svého zbývajícího života za schopnost vidět pravé jméno každého člověka, se kterým se setká. Kdyby se Light s tímto novým Kirou spojili, mohli by se celkem snadno zbavit L a všech ostatních vyšetřovatelů. Podaří se L zabránit jejich setkání, nebo už je pozdě a musí přijít na jiný způsob jak oba dopadnout? (CSFD)

    Přidal: Sanji     Přidáno: 15.05.2010     Dorama: Hachimitsu to Clover

Parta přátel má před sebou poslední ročník na umělecké vysoké škole. Takemoto Yuta se snaží dokončit svůj závěrečný projekt v architektuře, ale moc si není jistý, zda architekturu chce v životě vůbec dělat. Impulsem pro změnu je mu setkání s talentovanou malířkou Hanamoto Hagumi. Ta má ovšem spíše slabost pro jednoho sochaře. Morita Shinobu studuje jako sochař na škole rekordních osm let, ale nikoliv proto, že by nebyl schopen dokončit studia. Na škole se mu prostě líbí. Tato televizní série vychází ze stejnojmenné úspěšné mangy. (CSFD)

    Přidal: Sanji     Přidáno: 16.05.2010     Dorama: Nana

Film podľa populárnej komixovej knihy je príbehom o láske, sklamaní a hľadaní si cesty v živote. Je to príbeh dvoch mladých žien, ktoré sa náhodne stretnú cestou do Tokia a nakoniec si spolu prenajmú byt a stanú sa kamarátkami. Nana je drsná rocková speváčka. Do Tokia si prišla vybudovať kariéru speváčky a zabudnúť na svoju veľkú lásku Rena, ktorý opustil ju aj ich kapelu a prerazil na vrchol s inou kapelou. Druhá Nana, ktorú všetci volajú Hachi, je ukecaná, naivná slečna, ktorá prišla do Tokia za svojim priateľom Shojim, ktorý má však o ich vzťahu inú predstavu. [CSFD]

    Přidal: Sanji     Přidáno: 19.05.2010     Dorama: Deiji

Film se odehrává v Nizozemí a je zobrazen ze tří rovin: první je z pohledu nájemného vraha Park Yi (Woo-sung Jung), který se zamiloval do malířky Hye-young (Ji-hyun Jun), ale nechce se jí vyznat z citů právě proto, že je zabiják, tak jí alespoň nosí každý den tajně sedmikrásky, které má strašně ráda. Druhý pohled je ze strany právě Hye-young, která maluje portréty na náměstí a stále chce zjistit, kdo jí nosí ty sedmikrásky. Jednoho dne se objeví policista Interpolu Jeong Woo (Sung-jae Lee), který se nechá od ní nakreslit a má u sebe právě ty sedmikrásky, ona se domnívá, že on je právě ten tajemný ctitel a tak se do něj zamiluje. Třetí pohled je policisty Jeong Woo, který využil pouliční malířky, jen jako krytí při sledovačce, jenže jak se postupně začal scházet s Hye-young, tak se do ní zamiloval. Jenže vše se nějak zkomplikuje a Hye-young je postřelena při přestřelce a přijde o hlas. Policista je odvolán zpět do Koreje a na scénu se opět vrací zabiják. Jestli vše dopadne dobře? No to se nechte překvapit. (CSFD)

    Přidal: Sanji     Přidáno: 19.05.2010     Dorama: Yeopgijeogin Geunyeo

Během čekání na metro si hlavní hrdina, introvertní mamlas Gyeon-woo, nemůže nevšimnout jisté vlasaté postavy „lehce“ přiopilé dívky, která se až nebezpečně vratce potácí na hraně kolejiště. Gyeon-woo se rozhodne vsadit na jistotu a pro klid duše ji strhnout kousek stranou. To ovšem netuší, že si tímto jediným činem právě pořádně zkomplikoval život: mírně řečeno, atypicky temperamentní děvče se s ním po několika dnech zkontaktuje a naváže s ním přátelství, které Gyeon-woovi dokonale zpřehází celou jeho dosavadní poklidnou existenci. (CSFD)

    Přidal: Sanji     Přidáno: 19.05.2010     Dorama: Nae meori sogui jiugae

Působivý příběh mladé dívky z dobré a honosné rodiny, která se bláznivě zamiluje do jednoho ze zaměstnanců svého otce. Přestože je zklamaná ze svého předchozího vztahu, probudí v ní náhodné setkání s mladým tesařem hluboké city. Zprvu nepřístupný mladík podlehne jejímu nevinnému kouzlu a společně překonají společenské rozdíly, vezmou se a odstěhují se na venkov. Ačkoliv zní tento příběh jako z pohádky, vyústí do kruté reality. Do reality, kterou připravil osud, zcela nečekaně a zcela radikálně. Ale… i když paměť vypíná, hluboký cit zůstává. Tento silný příběh je nejen o lásce, ale také o obrovské síle a víře. A o tom, že zapomenout se nedá, i když tomu osud chce jinak. (CSFD)

    Přidal: Sanji     Přidáno: 26.05.2010     Dorama: Nana 2

Druhý díl na motivy známé stejnojmenné mangy nás přivádí zpět k Naně, rockové zpěvačce, která je rozpolcena mezi kariérou a svou láskou. Druhá Nana pro změnu řeší problém mezi dvěma muži. Být se známým a vysněným rockovým zpěvákem, který ale na ni má čas jen občas, nebo být s mužem, který ji opravdu miluje. Jak se obě rozhodnou a uspořádají si život, když se do toho připlete nečekané těhotenství? [CSFD]

    Přidal: Sanji     Přidáno: 29.05.2010     Dorama: Wo hu cang long

TYGR A DRAK je epický milostný příběh zasazený do staré Číny. Krásný a silný Li Mu Bai (Chow Yun-Fat) je jedním z nejlepších mistrů nejvyššího bojového umění své doby. V tajném výcvikovém táboře potkává dávnou přítelkyní Shu Lien (Michelle Yeoh). Kdysi v boji zabil jejího snoubence, ale náklonnost mezi nimi je vzájemná. Li požádá Shu Lien, která pokračuje v cestě do Pekingu, aby předala jeho meč, legendární Green Destiny (Zelený osud), do rukou pana Tche, respektovaného vůdce a přítele Shu Lienina otce. Li chce tímto gestem začít po letech bojů novou životní etapu. Odchází do hor poklonit se památce dávného mistra, kterého před lety otrávila kriminálnice Jade Fox (Cheng Pei- pei). Mezi tím se Shu Lien setkává v Pekingu s dcerou guvernéra krásnou Jen (Zhang Ziyi), která je obdivovatelkou způsobu života, jakým žije Shu Lien. Krátce na to je posvátný meč z domu pana Tche ukraden a způsob ukazuje na styl Jade Fox. Po stopách krádeže se jako první vydává Shu Lien. Zelený osud je v rukou Jade Fox a je na Li Mu Baiovi, aby jej získal zpátky a zároveň pomstil všechny mrtvé. Je za to ochoten položit i život… (oficiální text distributora)

    Přidal: Sanji     Přidáno: 30.05.2010     Dorama: Kurosagi

Na světě jsou tři druhy podvodníků. Ti, kteří okrádají druhé lidi o peníze – Shirosagi; ti, kteří manipulují s city druhých – Akasagi; a pak je tu největší podvodník ze všech, který se živí „pojídáním“ prvních dvou druhů - Kurosagi. Kurosagi je mladík, který kdysi ztratil kvůli bandě podvodníků rodinu a teď je odhodlán se pomstít. Nebude to mít ovšem snadné, od jeho cesty se ho pokouší odradit nová sousedka Yoshikawa Tsurara, mladá studentka práva, která chce být státním žalobcem. Snaží se ho přesvědčit, že pomsta nic nepřinese a Kurosagi by měl raději začít znova. Navíc je Kurosagimu v patách neúnavný detektiv Kashima, který ho v žádném případě nenechá vydechnout. (CSFD)

    Přidal: Sanji     Přidáno: 31.05.2010     Dorama: Seigi no Mikata

Táto dorama je o dvoch sestrách: Yoko, ktorá je pekná a dobrá, no jej staršia sestra Makiko je narozdiel od nej zlá, sebecká a rozmaznaná. Iba Yoko vie, aká je Makiko v skutočnosti zlá. Avšak, zlo, ktoré vždy Makiko vykoná, urobí ostatných šťastných. A tak ju všetci volajú „spojenec spravodlivosti“.